Recirkuliacinis siurblys STAR - Z...

Recirkuliacinis siurblys STAR - Z NOVA A WILO

Patikima siurblio technologija užtikrina aukštą higienos laipsnį. Pagerinta energinio efektyvumo klasė dėl pritaikytos variklio technologijos, kuri suvartoja tik 3 – 6 W elektros energijos, ir standartinis šiluminės izoliacijos kevalas. Galima greitai ir paprastai instaliuoti bei pakeisti įprastus siurblio tipus taikant lankstų serviso variklį ir Wilo-Connector.

„T“ versija suteikia aukščiausią higienos laipsnį dėl integruoto laikrodinio jungiklio, termostato ir automatinės terminės dezinfekcijos. Dėl žaliojo mygtuko technologijos ir intuityvios vartotojo sąsajos su LC skystųjų kristalų ekranu, „T“ versija yra patogi naudoti. 

241021500
172,07 €
Su PVM Pristatymas 3-14 d.d.

Aprašymas

Wilo-Star-Z NOVA T:

Labai lengvai eksploatuojamas įrenginys higieniškai namų karšto geriamojo vandens cirkuliacijai. Geriamojo vandens cirkuliacijos siurblys Wilo-Star-Z NOVA T siūlo naują gaminio dizainą pagal jūsų individualias galimybes, taip pat aukštą higienos lygį, mažą elektros energijos suvartojimą ir lengvą eksploataciją.

Nauda jums:

- Aukštas higienos lygis užtikrinamas aprobuota technika su atbuliniu vožtuvu, automtine termine dezinfekcija, integruotu laikrodiniu jungikliu ir termostatu;

- Aukštesnė energinio efektyvumo klasė dėl variklio technologijos su mažu, vos 6 vatų elektros energijos suvartojimu;

- Lengva eksploatacija dėl žaliojo mygtuko technologijos, intuityvaus vartotojo vadovo su žinomų simbolių ir skystųjų kristalų ekrano pagalba;

- Greitas ir paprastas montavimas dėl uždaromosios sklendės ir „Wilo-Connector“;

- Naujas modelis su standartiniu šiluminės izoliacijos kevalu.

Papildoma informacija

Priedai

Prekė išsaugota
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau