1. Privatumo politika 

1.1. UAB Ina užtikrina Jūsų asmeninių duomenų saugumą remdamasi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvomis. Jūsų duomenys bus saugomi ir neperduodami trečiosioms šalims, nebent tai bus būtina norint tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą. 

1.2. Klientui pageidaujant gauti UAB Ina siunčiamus pranešimus, sudaroma galimybė pasirinkti norima juos gauti ar ne.

1.3. Slapukas tai mažas tekstinis failas, siunčiamas į kiekvieno asmens, besilankančio svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie svetainės ir laikinai tame įrenginyje išsaugomas. Slapukų svetainėje renkama informacija padeda atpažinti svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį, kas pagerina svetainės funkcionalumą. 

1.4. Klientui užsakant prekes www.ina.lt internetinėje parduotuvėje, turi būti nurodomi prekių pristatymui reikalingi duomenys: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir kiti prekių reikalingi duomenys. UAB Ina patvirtina ir užtikrina, jog šie pateikti duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo, pristatymo tikslams. Įsipareigojame neatskleisti šios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus mūsų partnerius, kurie teikia prekių pristatymo ir kitas su prekių užsakymu susijusias paslaugas, nes ši informacija yra būtina norint įvykdyti Jūsų užsakymą ir pristatyti prekes. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

1.5. Klientas užsakydamas prekes www.ina.lt internetinėje parduotuvėje įsipareigoja saugoti, niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Taipogi, Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes mūsų internetinėje parduotuvėje. Jeigu Klientas pats atskleidžia savo prisijungimo duomenis, UAB Ina atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

Prekė išsaugota
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau